www.kemppa.info/ elakkeensaajat

Alkuun

Ilmoitustaulu

Kokoukset ja
kokoontumiset

Toimintaa

Linkkejä

Kuvia matkan
varrelta

Kilpailuja

Retket

Kalenteri


Paluu
Kemppa.info

Yhdistyksen johtokunta ja toimihenkilöt

 

Yhdistyksen johtokunta ja toimihenkilöt:


Kemijärven Eläkkeensaajat ry johtokunta ja muut toimihenkilöt 2012

Puheenjohtaja
Kauko Kuittinen 040 705 3450 kauko.kuittinen@pp1.inet.fi

Varapuheenjohtaja
Orvo Lapinniemi 050 564 0584 lapi.orvo@hotmail.com

Sihteeri
Eeva Kantola 040 753 6841 eeva.kantola@pp1.inet.fi

Jäsenet
Eila Hyvönen 040 514 4348 eila.hyvonen@pp1.inet.fi
Annikki Iivari 040 510 1944
Esko Kelloniemi 040 524 6263
Ritva Kelloniemi 040 586 1039 kelles2@luukku.com
Riitta Kivelä 040 705 0237
Esko Mustonen 0400 397 823 esko.mustonen@pp.inet.fi

Varajäsenet
Suoma Rae
Paavo Kyyhkynen 0405124289
Salme Näätsaari

Muut toimihenkilöt
Rahastonhoitaja
Sirkka Huovinen 040 836 566 8 sirkka.huovinen@pp1.inet.fi

Jäsenasiat
Kaarina Sipola 0400 396 844 kaarina.sipola@pp1.inet.fi

Emännät
Suoma Rae
Salme Näätsaari

Tiedotus
Puheenjohtaja

Matkanvetäjä
Puheenjohtaja

Kuoron yhdyshenkilö
Pentti Hallikainen 045 670 5531

Kuoroa johtaa
Pentti Väyrynen 0400 220 752

Kalastus ym.
Esko Kelloniemi 040 524 6363

Liikunta
Riitta Kivelä

Senioritanssi
Else Kuittinen 040 728 3219 else.kuittinen@pp.inet.fi

Boccia
Kalervo Koivukangas 0400 287187

Arpajaiset
Pirkko Sipola 0400 380 736
Terttu Severinkangas 040 752 7576

Myyjäiset
Ritva Kelloniemi 040 586 1039
Kaarina Sipola 0400 396 844

Tapahtumien ohjelmat
Annikki Iivari 040 510 1944
Toivo Kelloniemi
Tauno Jämsä
Esko Mustonen 0400 397 823 esko.mustonen@pp.inet.fi

Kotisivut
Jussi Ojanen/puheenjoht. 0400 201 535 kummeli@saunalahti.fi


 

sivun alkuun